daria_nitschke

Daria Nitschke-Kukla

darianitschke@gmail.com
600-073-356

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka (nr. 274) superwizor oraz trener. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – specjalność kliniczna oraz Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Szkołę superwizorów skończyła w Norsk Gestaltinstitutt As w Oslo realizowanej we współpracy z Instytutem Gestalt w Krakowie.  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie, w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Oskara Bielawskiego w Kościanie oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Pracowała również jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu dla Osób Niepełnosprawnych. Obecnie pracuje w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań – Krzesiny jako psycholog, konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej, w Domu Pomocy Społecznej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Wielkiej Wsi oraz w gabinecie psychoterapeutycznym w Poznaniu. Należy do zespołu Wielkopolskiego Centrum Profilaktyki i Terapii Zaburzeń Odżywiania i Problemów Jedzeniowych, gdzie prowadzi warsztaty dla osób z zaburzeniami odżywiania nakierowane na doświadczanie ciała, cielesności oraz emocji. Współpracuje również ze Stowarzyszeniem PRO działającym na terenie województwa mazowieckiego w ramach którego prowadzi treningi interpersonalne oraz warsztaty dla osób dorosłych.

Pracuje z nastolatkami mającymi trudność w funkcjonowaniu w środowisku szkolnym, domowym oraz zgłaszającymi myśli samobójcze,lęk,obniżony nastrój, agresje, trudności w obszarze tożsamości.  Prowadzi również terapię osób dorosłych doświadczających przemocy, straty, samotności, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, psychosomatyczne oraz nerwice. Zajmuje się również psychoterapią par doświadczających trudności relacyjne.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dla nastolatków, dorosłych, par oraz warsztaty, treningi interpersonalne i terapeutyczne.

Pracuje online, jednak sesje w gabinecie są priorytetowe, warunki ustalane indywidualne z klientem.

Oferta

Psychoterapia indywidualna dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Psychoterapia indywidualna w zakresie problemów emocjonalnych

Psychoterapia indywidualna z zakresu trudności w relacjach międzyludzkich

Psychoterapia indywidualna z zakresu zaburzeń jedzenia

Psychoterapia par i małżeństw

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności