daria_nitschke

Daria Nitschke-Kukla

darianitschke@gmail.com
600-073-356

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka (nr. 274) oraz superwizorka. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – specjalność kliniczna oraz Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Ukończyła szkołę superwizorów Norsk Gestaltinstitutt As w Oslo realizowaną we współpracy z Instytutem Gestalt w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie, w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Oskara Bielawskiego w Kościanie oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Pracowała również jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu dla Osób Niepełnosprawnych, w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań – Krzesiny jako psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej, w Domu Pomocy Społecznej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Wielkiej Wsi. Współpracuje również ze Stowarzyszeniem PRO działającym na terenie województwa mazowieckiego w ramach, którego prowadzi treningi interpersonalne oraz warsztaty dla osób dorosłych.

Pracuje z nastolatkami mającymi trudność w funkcjonowaniu w środowisku szkolnym, domowym oraz zgłaszającymi myśli samobójcze, lęk, obniżony nastrój, trudności w obszarze tożsamości. Prowadzi również terapię osób dorosłych doświadczających przemocy, straty, samotności, trudności relacyjnych, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, psychosomatyczne oraz nerwice. Zajmuje się również psychoterapią par doświadczających trudności relacyjnych.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Pracuje online, jednak sesje w gabinecie są priorytetowe. Zasady pracy ustalane są indywidualne z klientem.

Oferta

Psychoterapia indywidualna dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Psychoterapia indywidualna w zakresie problemów emocjonalnych, niskiego poczucia wartości

Psychoterapia indywidualna z zakresu trudności w relacjach międzyludzkich

Psychoterapia indywidualna z zakresu zaburzeń jedzenia

Psychoterapia par i małżeństw

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności