magdalena_choros

Magdalena Krzywotulska

m.choros@gmail.com
502-174-131

Pracuję zawodowo od 2007 roku. Moja praktyka poparta jest następującym wykształceniem:

· W 2006 roku ukończyłam studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Wydział Nauk Społecznych, kierunek: psychologia, specjalność: psychologia kliniczna.

· W 2010r. uzyskałam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień nr 764 – PARPA.

· W 2014r. Uzyskałam dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego po 4 -letnim szkoleniu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

· W 2017r. uzyskałam tytuł Specjalisty Psychologii Klinicznej, Zaburzenia Psychiczne Człowieka Dorosłego, nr dyplomu 006/2017.1/101 W ramach specjalizacji odbywałam staże w różnych ośrodkach m.in: w Klinice Neurologii z Pododdziałem Udarowym w Białymstoku, Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie.

Od 2021r. szkolę się w Instytucie Terapii Psychosomatycznej w zakresie somatic experiencing – metody pracy z traumą.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w szpitalach i ambulatoryjnych ośrodkach:

· W latach 2007 - 2009 pracowałam w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr Stanisława Deresza w Choroszczy na Męskim Oddziale Uzależnienia od Alkoholu.

· W latach 2009 – 2012 pracowałam w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie w Ośrodku Leczenia Osób Uzależnionych od Alkoholu.

· W latach 2012 – 2016 pełniłam funkcję kierownika Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawie.

· Ponadto współpracowałam z wieloma ambulatoryjnymi placówkami m.im. Specjalistycznej Poradni Uzależnień w Warszawie, Grupie Medycznej Vertimed w Warszawie, Poradni Specjalistycznej IPSIS w Swarzędzu. Obecnie obok pracy w prywatnym gabinecie, pracuję w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach. Jako wykładowca współpracuję z Instytutem Edukacji i Terapii w Poznaniu, z Centrum Kształcenia Lotniczego przy Politechnice Poznańskiej. Jestem Członiem Rady Fundacji na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym pod superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi.

Oferta

Psychoterapia indywidualna osób uzależnionych oraz Dorosłych Dzieci Alkoholików.

Psychoterapia indywidualna w zakresie problemów emocjonalnych.

Psychoterapia indywidualna z zakresu trudności w relacjach międzyludzkich.

Psychoterapia osób po traumatycznych doświadczaniach.

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności