anita_boratyn-podeszwa

Anita Boratyn-Podeszwa

psychopomoc@psychopomoc.eu
602-702-027

Psycholog, psychoterapeutka, seksuolog kliniczny ( certyfikat nr 115) - egzamin zdany przed komisją Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie. Studia psychologiczne ukończyła w 1993 r. na Wydziale Nauk Społecznych KUL. Od tego czasu rozpoczęła swoją działalność zawodową. Absolwentka 4-letniej Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Współpracuje z Instytutem Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu prowadząc zajęcia ze studentami psychologii.

Pracuje z dorosłym pacjentem zgłaszającym problemy sfery seksualnej, dolegliwości lękowe, obniżenie nastroju, trudności w relacjach interpersonalnych, objawy psychosomatyczne.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, a także publikuje oraz prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z dziedziny seksuologii i psychologii dla różnych instytucji. Istnieje możliwość czasowego korzystania z sesji online ( np. choroba zakaźna wymagająca dłuższej izolacji, podtrzymanie ciąży, wyjazd za granicę w związku z pracą czy edukacją ), przy czym konsultacje i pierwszy okres psychoterapii odbywają się w bezpośrednim kontakcie pacjenta z terapeutą w gabinecie. Każda taka sytuacja jest rozważana indywidualnie i podyktowana dobrem pacjenta.

Więcej informacji na http://www.psychopomoc.eu

OFERTA:

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje seksuologiczne

Psychoterapia z zakresu problemów emocjonalnych

Psychoterapia indywidualna z zakresu problemów seksuologicznych

Psychoterapia indywidualna z zakresu trudności w relacjach międzyludzkich

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności