jacek_parol

Jacek Parol

jacekparol@gmail.com
601-381-499

Psycholog, psychoterapeuta, ukończył psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Wykształcenie terapeutyczne uzyskał przede wszystkim z zakresu terapii systemowej. Ukończył podstawowy i zaawansowany kurs terapii indywidualnej, par, rodzinnej i grupy przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ponadto odbył cykl warsztatów konsultacyjno-superwizyjnych z zakresu Analizy Transakcyjnej, z zakresu koncepcji psychodynamicznych (teorii relacji z obiektem) w Ośrodku Aion w Poznaniu. Ukończył również kurs z zakresu Treningu Zastępowania Agresji (TZA/ART).

Dyplom psychoterapeuty uzyskał w ramach specjalistycznego szkolenia podyplomowego w czteroletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi pracując w: Dziennym Oddziale Psychiatrycznym,  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadząc szkolenia dla różnych instytucji. Współpracuje z UAM prowadząc zajęcia z zakresu terapii rodzin.

Zajmuje się pracą z osobami, które przeżywają trudności emocjonalne, doświadczają trudności w relacjach, czy są w sytuacji kryzysowej (także w małżeństwie czy związku).

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej.

Prowadzi terapię indywidualną, grupową, małżeństw i par.

Oferta

Interwencje kryzysowe

Konsultacje psychologiczne

Psychoterapia par i małżeństw

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności