justyna_pretka

Justyna Prętka

przerwa zdrowotna

Psychoterapeutka, pedagog specjalny. Absolwentka Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji – Instytut Treningu i Terapii w Warszawie - studia posiadające rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Naukowej Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Współpracowała z poradnią rodzinną przy Duszpasterstwie Archidiecezjalnym w Poznaniu, gdzie m.in. pracowała indywidualnie i grupowo z rodzicami po utracie dziecka. Pracowała w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy szpitalu klinicznym Ginekologiczno-Położniczym Uniwersytetu medycznego w Poznaniu.

Proponuje pomoc osobom, które mają trudność w nawiązaniu i utrzymaniu bliskich, trwałych i satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, oraz doświadczających cierpienia, konfliktu, kryzysu w swoim życiu. Ma ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z rodzicami po stracie dziecka. Zajmuje się problematyką egzystencjalną.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną (krótko i długoterminowa) dla osób dorosłych.
Możliwość psychoterapii w języku francuskim.

Oferta

Interwencje kryzysowe

Konsultacje psychologiczne

Pomoc psychologiczna i psychoterapia indywidualna oraz par

Pomoc psychologiczna oraz psychoterapia indywidualna dla seniorów

Psychoterapia indywidualna w leczeniu niepłodności

Psychoterapia indywidualna w zakresie problemów emocjonalnych

Psychoterapia indywidualna z zakresu trudności w relacjach międzyludzkich

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności