izabela_turbaczewska-brakoniecka

Izabela Turbaczewska-Brakoniecka

izabelll@wp.pl
603-408-842

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (numer certyfikatu 303), seksuolog kliniczny Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (numer certyfikatu 102), superwizor Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Absolwentka Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji - studia posiadające rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Naukowej Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, ukończyła podyplomowe studium Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii. Współpracowała ze szpitalem psychiatrycznym i Centrum Interwencji Społecznej oraz z  Poradnią Seksuologiczną i Patologii Współżycia przy szpitalu klinicznym Ginekologiczno-Położniczym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uczestniczy w seminariach superwizyjno-szkoleniowych prowadzonych przez superwizorów par związanych z kliniką Tavistock oraz Tavistock Centre for Couple Relationships (TCCR) w Londynie.

Zajmuje się pracą z osobami, które mają niesatysfakcjonujące związki emocjonalne, są w konflikcie lub w sytuacji rozstania, cierpią na depresję, nerwice, zaburzenia lękowe, mają problemy seksuologiczne. Ma także doświadczenie w pracy z osobami, które w przeszłości doświadczały przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej.

Na zlecenie Sądu przygotowuje opinie seksuologiczne.

Współredaktorka książki pt. Seksualność i problemy seksualne z perspektywy psychodynamicznej. Wydawnictwo PWN: https://ksiegarnia.pwn.pl/Seksualnosc-i-problemy-seksualne-z-perspektywy-psychodynamicznej,734987413,p.html?utm_source=awin&utm_source=awin&utm_medium=datafeed&awc=12623_1603917882_4ff994e6a4950c1268a7da41c77927b9

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową oraz par i małżeństw. Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z dziedziny psychologii i seksuologii dla różnych instytucji, grup wiekowych i zawodowych. Superwizuje indywidualną pracę psychoterapeutyczną oraz zespoły psychoterapeutów.

Istnieje możliwość czasowego korzystania z sesji online ( np. choroba zakaźna wymagająca dłuższej izolacji, podtrzymanie ciąży, wyjazd za granicę w związku z pracą czy edukacją, trudność z poruszaniem się), przy czym konsultacje i pierwszy okres psychoterapii odbywają się w bezpośrednim kontakcie pacjenta z terapeutą w gabinecie. Każda taka sytuacja jest rozważana indywidualnie i podyktowana dobrem pacjenta.

Więcej informacji na http://www.seksuologpsychologpoznan.pl

Oferta:

Psychoterapia indywidualna w zakresie problemów emocjonalnych

Psychoterapia indywidualna z zakresu problemów seksuologicznych

Psychoterapia indywidualna z zakresu trudności w relacjach międzyludzkich

Psychoterapia par i małżeństw

Psychoterapia indywidualna dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Psychoterapia indywidualna w leczeniu niepłodności

Interwencje kryzysowe

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje seksuologiczne

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności