izabela_turbaczewska-brakoniecka

Izabela Turbaczewska-Brakoniecka

izabelll@wp.pl
603-408-842

Psycholog, psychoterapeutka, seksuolog kliniczny (numer certyfikatu 102) - egzamin zdany przed komisją Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie. Absolwentka Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji - studia posiadające rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Naukowej Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, ukończyła podyplomowe studium Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii. Współpracowała ze szpitalem psychiatrycznym i Centrum Interwencji Społecznej oraz z  Poradnią Seksuologiczną i Patologii Współżycia przy szpitalu klinicznym Ginekologiczno-Położniczym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uczestniczy w seminariach superwizyjno-szkoleniowych prowadzonych przez superwizorów par związanych z kliniką Tavistock oraz Tavistock Centre for Couple Relationships (TCCR) w Londynie.

Zajmuje się pracą z osobami, które mają niesatysfakcjonujące związki emocjonalne, są w konflikcie lub w sytuacji rozstania, cierpią na depresję, nerwice, zaburzenia lękowe, mają problemy seksuologiczne. Ma także doświadczenie w pracy z osobami, które w przeszłości doświadczały przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Pracuje również z osobami, które cierpią z powodu niepłodności i szumów usznych.

Na zlecenie Sądu przygotowuje opinie seksuologiczne.

Współredaktorka książki pt. Seksualność i problemy seksualne z perspektywy psychodynamicznej.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową oraz par i małżeństw. Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z dziedziny psychologii i seksuologii dla różnych instytucji, grup wiekowych i zawodowych.

Więcej informacji na http://www.seksuologpsychologpoznan.pl

Oferta:

Psychoterapia indywidualna w zakresie problemów emocjonalnych

Psychoterapia indywidualna z zakresu problemów seksuologicznych

Psychoterapia indywidualna z zakresu trudności w relacjach międzyludzkich

Psychoterapia par i małżeństw

Psychoterapia indywidualna dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Psychoterapia indywidualna w leczeniu niepłodności

Interwencje kryzysowe

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje seksuologiczne

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności