Psychoterapia problemów seksuologicznych

Psychoterapia przeznaczona jest dla wszystkich osób, których życie seksualne nie przynosi satysfakcji, nie spełnia ich oczekiwań, a także jest coś w tym obszarze co męczy, niepokoi, drażni, czego nie rozumiemy i z czym nie potrafimy sobie sami bądź z partnerem poradzić. Problemy te mogą przejawiać się m.in. pod postacią braku lub utraty potrzeb seksualnych, negatywnych uczuć do kontaktów seksualnych, a czasami też do partnera, braku radosnego przeżywania, brak  reakcji genitalnej, braku orgazmu, pochwicy, bólu przed, podczas lub po stosunku.
W trakcie pracy psychoterapeutycznej szukamy przyczyn i znaczenia tych dysfunkcji, przepracowujemy doświadczenia i uczucia utrudniające czerpanie satysfakcji z życia seksualnego.
Z naszej oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które pragną poprawić swoje życie seksualne, niezależnie od stanu cywilnego czy orientacji seksualnej.

Nasza oferta:

Psychoterapia indywidualna z zakresu problemów seksuologicznych

Bezpłatne wykłady psychologiczno-seksuologiczne (patrz: Aktualności)

Konsultacje seksuologiczne

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności oraz RODO są dostępne pod adresem polityka prywatności